Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

774903b1ac9d7d83a2dc174b9586d62fcda0a00e.png
SPOR

Hewitt’a İki Haftalık Ceza ve 30,000 Dolar Ceza

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe09d3a6e-37e4-481d-93fb-078a6d769315.jpeg
DÜNYA

Rick Rescorla: 9/11’deki Kahraman Kurtarıcı

20fb9635dbce0a987a78512388e30a4d9f0ccbbc.png
SPOR

Zach Merrett, Essendon’dan Hawthorn’a mı Geçiyor?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd2158350-594f-47fb-8963-be4a4c95bf33.png
SİYASET

Hollywood’dan İsrail Film Kurumlarına Boykot Çağrısı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa4c70324-1c6a-4c16-91d6-4b26f0b875bc.jpeg
DÜNYA

Charlie Kirk Utah’da Silahlı Saldırıya Uğradı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F59aac5a1-71d6-4d05-a799-def62ca880e5.jpeg
DÜNYA

İsrail’in Yemen’e Hava Saldırıları Gündemde

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc540afad-3439-4766-bf59-1e2723e89050.jpeg
DÜNYA

Mars’ta Eski Mikroskobik Hayat İzleri Bulundu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9de7a490-5ee2-4b4c-a64e-6b475fe57e1d.jpeg
DÜNYA

Nepal’da Gen Z İsyanı: Kaos ve Değişim Talepleri

533aebfb9f961bf8aaceb1c9f2d87c18bedc1d07.jpeg
SPOR

Taurua’nın Görevden Alınması, Netbolu Sarstı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8829d1dd-1b36-4287-b345-974a4fe0bf76.jpeg
DÜNYA

Endonezya’da Sel Felaketi: 11 Ölü, 13 Kayıp!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!