Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

9693d8647d2f02391365da0a81a01a34d1f2fd89.jpeg
SPOR

Charlie Spargo, North Melbourne’a Katılıyor!

9bdd44649a0f982c99aad784fcb01b9a7723eb94.jpeg
SPOR

Edmed, Wallabies’de İlk Maçına Çıkmaya Hazır!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6e9196e4-774d-436a-83fa-98dfd5c8c38a.png
GÜNDEM

Evler Yıkıldı, Aileler Savaşıyor: Yeni Lambton

e54d03242301b2d1603e2871fe643a9012419611.png
SPOR

NRL ve AFL Arasındaki Rekabet Kızışıyor!

74905b37e972212a53e622fef803ca504427415d.jpeg
SPOR

Ecclestone, McLaren’ı Piastri’ye Karşı Suçladı!

3008f63b129105f4a9dc38915adbe000e7cf0822.jpeg
SPOR

Josh Papalii’nin Durumu Belirsiz, Raiders Endişeli

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcaf4409b-1f3f-4df4-aef7-5bfae1344152.png
SİYASET

Avustralya ve Fiji’den Güvenlik Anlaşması Hamlesi

0e315f94b281960cccb480b32d52b8a2f03d18db.jpeg
SPOR

Bailey Smith’ten Photografa Sert Tepki!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F742e4e1e-4fa3-41af-9a8e-40ce126fedb9.jpeg
SİYASET

Jacinta Price’ten Özür Beklentisi Karışıklık Yarattı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0076faa3-7b2d-43ae-8174-2637ffe3ccbc.jpeg
DÜNYA

Başsız Tavuk: Hayat Dolu Bir Efsane!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!