Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd379f28d-4c01-41e5-ad80-9c4d5cf5a66a.jpeg
DÜNYA

Tesla’da Bulunan Ceset, Müzik Yıldızına Ait!

637fd852f5bde8007d85cfaed6c2c8db93098c98.jpeg
SPOR

Postecoglou’nun Premier Lig’e Dönüşü Heyecan Yarattı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F19989fe4-e7bd-4c0f-a439-c4de03dac4c4.jpeg
DÜNYA

Yolda Asfaltlanan Koniden Büyükanne Oldu!

5d48e67d2331723c3d0472cef9b920577e63a66d.jpeg
SPOR

Rugby Fanı, Takımının Yenilgileri İçin Koştu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc6c20e2c-4bbc-4c71-a1d7-83fb24bb0da2.jpeg
SAĞLIK

THC’nin Yumurtalara Zarar Verdiği Ortaya Çıktı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5d4b8f7e-81f4-4c01-9cb9-bc17e303ca74.jpeg
DÜNYA

Long Beach Limanı’nda 60’tan Fazla Konteyner Düştü

c6a962ee0c078c7122d82473b2fee327c690e66b.jpeg
SPOR

Nina Kennedy: Yaralı Ama Yılmayan Şampiyon

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F91e45704-b271-44ac-85d8-2565e79ce27f.jpeg
DÜNYA

Clinton ve Trump’tan Epstein’e Şaşırtan Mesajlar

5e04b74dbeb0b0dd439d7da84aa97016e86497e6.jpeg
SPOR

Manly’nin 2025’teki İnişli Çıkışlı Sezonu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc0004dbb-f4d7-4189-acbd-6266656ef74e.jpeg
DÜNYA

İsveç Sağlık Bakanı Konferansta Bayıldı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!