Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

697ac0ea8fde6e826bb3c573c4bcd9f0500fb16a.jpeg
SPOR

Toure’nin İki Golüyle Socceroos’tan Zafer!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F34e130d3-bd3d-437f-b81b-2b80927966a8.jpeg
SİYASET

Higgins, Reynolds Davasında 80% Tazminat Ödeyecek

3fa611d0caec97cc66624b7fb1b52e26bb65eba7.png
SPOR

Şanssız Bahisçi, Buffalo Maçında 303.000 AUD Kaybetti

SİYASET

Michael O’Brien: 20 Yıl Sonra Siyaseti Bırakıyor

cf1b8c10727a8a5af7e4fbb21deb8db5ee70dbb7.jpeg
SPOR

McLaren’da Çatışma: Piastri ve Norris’in Rekabeti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9d9caa08-0e61-49f1-9601-e3f8ed12d2b8.jpeg
SİYASET

Albanese’den Price’a Hindistan’a özür çağrısı

23ba8bff097665506f5b796ac30dd1957adc5a18.png
SPOR

Sean Maloney’nin Uçakta Yüzdeki Sıcak Anlar

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa25c3e24-2ae3-47f0-8beb-8217ca41d6b8.jpeg
SAĞLIK

Yarım Milyondan Fazla Avustralyalı Diyabeti Gizli Yaşıyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe20af4ed-1d5d-48a7-ab55-c546e5f18c91.jpeg
SİYASET

UOW’da İşten Çıkarma Krizi: 95 Kişi Etkilenecek!

432747f2d08e83c1f4f63437a9ee1175ccab2e44.jpeg
SPOR

Nottingham Forest, Nuno’yu Görevden Aldı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!