Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4f78f1b4-a5c0-4724-95d8-bb81c390647a.jpeg
DÜNYA

Epstein’in ‘doğum günü kitabı’ Trump’ın ismini taşıyor

f4e0699b986dd464b38cd7bfe25ed6707b40f53a.jpeg
SPOR

Thilthorpe’un Final Performansı Hayal Kırıklığı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1683b864-7a49-4a8f-b42f-59e86d1c08ff.jpeg
SİYASET

Victoria’da Tarihi An: İlk Yerli Antlaşması!

a1af741b391f8c31594d7612c432095a3219eb4c.jpeg
SPOR

Taylan May, Tigers’ın Teklifini Reddetti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F91070235-27a8-4717-988c-1fc50e407a03.png
DÜNYA

Tom Phillips ve Çocukları İçin Korkunç Son

997b22f0c1f5745c33e929d49a4a649785572af7.jpeg
SPOR

Springboks’ta Kolisi Dönüyor, 7 Değişiklik!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F65587174-22db-4f0b-9621-b022f61d69da.jpeg
DÜNYA

Nepal’da Protestolar: 17 Ölü, Hükümete Tepki!

b61af1026273001a102ab6cd4500eb1023cec877.jpeg
SPOR

Cherry-Evans’ın Kararı Manly’i Vurdu!

827840529f05b0e3b46745bd7e037e26b6526ded.jpeg
SPOR

Eddie Betts’ten Bobby Hill’a Destek İnişi!

d2838616bc7734bab288e5eef1839b41a1cf8093.jpeg
SPOR

Sıradışı Gaffe: Sabalenka’nın Canlı Yayındaki Hatası!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!