Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

189c9c786bee57ceff49df4b92675ac258df43d6.jpeg
SPOR

Fisher-Harris’tan Tarihi Hızda Deneme!

eb5aa9fb4d94f6315f60fe83c9ef84602e6c598a.jpeg
SPOR

Geelong’un Zaferi: Hakem Kararları Tartışma Yarattı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F82317929-dabf-41d9-8d87-732189ff9f75.png
GÜNDEM

Victoria’daki İtfaiyecilerin Tehlikeli Sırları

2db72b3ea996f007003c44406ddfc9e41f0a4ef0.jpeg
SPOR

Anisimova, ABD Açık’ta Finalde! Kadınlar Tenisinde Sürpriz!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fab753de9-1724-427c-8c74-9d0c031aac05.jpeg
SİYASET

Harbour Town’a Direkt Raylı Taşımacılık Önerisi

d18f3efaccb95016e805775a58c35e7097fabefb.png
SPOR

Aryna Sabalenka’dan Kyrgios’a Sert Yanıt!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F86b0cde7-5d1b-4f14-b3ca-371bc43f9a15.jpeg
SİYASET

NSW Başbakanına Ölüm Tehdidi: Kadın Mahkemeye Çıktı

fca8c40dbdcbb9e8cb5b18559899d0b9c8a3843f.jpeg
SPOR

Geelong’da Şok Sakatlık, Brisbane Kadrosunu Güçlendiriyor

4ebf2044d8de0a6dfe46edeed3fb0af34768d889.png
SPOR

Daniel Ricciardo’nun F1’e Dönüş İhtimali Artıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5bbb6067-7a59-4000-81f4-0d440b5f2bab.png
EKONOMİ

Sydney’de Ev Fiyatları Yükseliyor: 154 Bin Dolar!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!