Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

7d1b3624f78f5eceb172734b842c54f23a78c797.jpeg
SPOR

Broncos’ta Disiplin Krizi: Shibasaki Geleceği Belirsiz

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F97de2ab3-306c-4d4a-9805-9f2498323a43.png
SİYASET

Burleigh İşletmeleri, Yeni Otobüs Hizmetlerini Bekliyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3cf3c6f8-c5d1-402d-ae71-fd2f9f967f43.jpeg
DÜNYA

Biden’ın Kanserle Mücadelesi Devam Ediyor!

fe72d1ede970e0690e934a6d269ab28944dbd234.jpeg
SPOR

Sabalenka, ABD’yi Üzdü ve Finale Yükseldi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb9da86d7-140a-49d2-9cbd-ee5c138c4099.jpeg
DÜNYA

Trump Yönetimi, Diplomatik Seyahatleri Sıkılaştırıyor

28718166c9fedeb01094dc54903e6b1c0506f328.jpeg
SPOR

Jordan De Goey MRO İncelemesiyle Karşı Karşıya!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F28e2514c-bc05-4580-969e-646e1de3254d.png
DÜNYA

Kim Jong-un’un İzleri Siliniyor: Gizli Protokol!

9019b250683bb8fb4b6408f93020cac414ed41c3.png
SPOR

Reece Walsh’tan Şaşırtan Tuvalet Şakası Uyarısı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffe91c9d6-1583-4201-a1fc-155358c4a12e.jpeg
DÜNYA

Melania Trump’dan AI için çocuklara hazırlık çağrısı

d5f03309b770f9986e3db7bdd2cfee818e42007f.png
SPOR

Tom Hazelton: Geri Dönüşle Şampiyonluğa Hazır!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!