Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F66e7f158-20cc-4a74-af3a-ad720776da2d.jpeg
DÜNYA

Sovyet Elçiliğinden Kaçış: Soğuk Savaş’ın Başlangıcı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa5bbefb4-7bdf-4389-9a42-78e3b3dbdcf5.jpeg
DÜNYA

Lisbon’da Tramvay Kazasında 16 Ölü, 8 Kurban Belirlendi

dc31192b93c73a55b04bb447fc9ab5c70e21a185.jpeg
SPOR

Melbourne Storm’da Kriz: Şampiyonluk İhtimali Sarsıldı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8d65fafc-2abb-4b06-ac01-c4ce349fe58e.jpeg
DÜNYA

Giorgio Armani, Moda Dünyasının İkonu Hayatını Kaybetti

43ed007f54737c93d335616430a67d15ca0c4bb2.jpeg
SPOR

Magpies, Crows’un Booslarına Rağmen Kazandı!

47e01d4200c6d5b864c006e0dab4feb409855b2f.jpeg
SPOR

Brisbane-Melbourne Maçında İki Oyuncu Sin Bine Gönderildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb09a8b55-2042-425b-a2d4-d4351b674e3c.png
SİYASET

Troy Bell’e 52 yeni dolandırıcılık suçu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3ea2878e-f25d-4d46-901b-3d84a575b7bc.png
GÜNDEM

Sydney’deki Şekerci Dükkanında Yasa Dışı Vape!

a02f2664333d6c52949e4dda1a6d1b4de1b83719.png
SPOR

Bennett’ten Smith’e Destek: “Suçlamalar Trivial”

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7baa2744-f534-4add-bef4-10b57a5ccc6d.png
SİYASET

Güney Avustralya’da Zorlayıcı Kontrol Suç Sayıldı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!