Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

eb0b7e0cb90c83980ab09a8bbef432d8efb26b87.jpeg
SPOR

Rugby Avustralya Borçsuz, Ama Harcama Yapmayacak!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8917b921-2b9a-4650-88fd-892cf91cf740.png
DÜNYA

Alaska’da Buzul Araştırmacısı Kayboldu!

d58f26681ffa5540ac22b385ef6382d2d6c67519.jpeg
SPOR

De Minaur Yine Çeyrek Finalde Elendi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0c944848-2bd3-436e-ab22-259b2279ad3b.jpeg
DÜNYA

Dünyanın En Büyük Buzdağı Hızla Parçalanıyor!

d5f88cee6ea27a9124fec5406062e6cc0db22867.jpeg
SPOR

Anisimova, Swiatek’i Şokla Geçti! US Open Yarı Finali!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9f5b3504-ecc2-42aa-bcdd-63fdbc7f9bc8.png
SİYASET

Daniel Andrews’a Beijing’de Eleştiri Yağmuru!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7bc053e5-65f9-4dbe-bb90-15256b801d7d.jpeg
DÜNYA

Putin ve Xi, Uzun Yaşam Sırlarını Tartıştı!

24527e22153daab15ac0e5d77d7e29db07a8f6c4.jpeg
SPOR

Michael Hooper: Nawaqanitawase’yi Geri Getirin!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fda4293a0-f627-40f3-b5fe-13ae8b9d0996.gif
DÜNYA

Lüks Yatın İlk Seferi Facia ile Sonuçlandı!

3c907a5ff15dca1add1706179d9ca55a22b159e9.jpeg
SPOR

Cherry-Evans’ın Veda Maçı ve Genç Yıldız Walsh

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!