Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F69ab3dda-badf-44c2-a1a5-a454940c9ec1.jpeg
DÜNYA

Adopta İkna Edilen ‘Çocuk’ Skandalı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fef40e469-db1c-44b5-9ae9-8eb3e99cc117.png
SİYASET

Victoria’da Machete Kullanımı Yasaklandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdb106d6e-3c72-40de-b852-5a8a50352f9d.jpeg
DÜNYA

Lisbon’da Tramvay Kazası: 3 Ölü, 20 Yaralı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F44c26070-36b4-4105-994b-a0045604c723.png
DÜNYA

Ketamin Kraliçesi, Matthew Perry’nin Ölümüne İtiraf Etti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F14ddeaaf-73c6-4942-b491-2f328e41845a.jpeg
DÜNYA

Çin, Askeri Geçit Töreniyle Gücünü Gözler Önüne Serdi

737d3487ead6b2cf57e86355764b2f364f079935.jpeg
SPOR

Cummins’in Sırtı Ashes Öncesi Endişe Veriyor!

609570e727f4aae9423de89271bb665b4a75216d.png
SPOR

Andrew Johns’tan Cheika’ya NRL Desteği!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F04812fb8-844d-47b6-a039-7fdc2d1201a0.jpeg
SİYASET

Avustralya’da İade Sistemi Genişliyor!

95ab13d7a71219f350e1f154080b27ee12ea78c3.jpeg
SPOR

Kyrgios: Sabalenka Beni Yenemez!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9cd55a0a-fc3c-4224-8113-0e9d053b98eb.jpeg
SİYASET

Neo-Nazi Lideri İçin Tahliye Tehlikesi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!