Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ba70a98895f74a6691c50796a88b988a17d552a4.jpeg
SPOR

Raiders, 35 Yıllık Kuraklığa Son Verdi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2c3cabe9-5e1d-4f93-b097-989f352dfbe9.jpeg
DÜNYA

Trump: “Hayatımda Kendimi Hiç Bu Kadar İyi Hissetmedim!”

ffe204a7347a2e1397101ccf487e05e24ab710dc.png
SPOR

Sinner’dan Bublik’e Sert Yenilgi: 6-1, 6-1, 6-1!

bee9badbace01ae7e1ef20a4690dd1f2ba8162c7.jpeg
SPOR

Mitchell Starc, T20 Kariyerine Veda Etti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd7d66e2f-0faf-416f-9ce8-4ae226cbad16.jpeg
SAĞLIK

Avustralya’da Fırtına Astım Riski Artıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F53c1c4a6-313f-40bb-80fc-57cd897b3ee4.jpeg
DÜNYA

Milperra Katliamı: Sydney’de Bikers Savaşı

47a2b37027bfe5c73de415a504a929d93112fbdf.jpeg
SPOR

Toyota GR Supra Supercar, Supercars’a Katılıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3a0326d2-5cc4-4dda-bed0-c079465a1b7f.jpeg
DÜNYA

Von der Leyen’in Uçağına Rusya’dan Engelleme!

4e949e7b5f6b8c5b5c2f4c0e0ac8bae8a8cb435f.jpeg
SPOR

Naomi Osaka, Gauff’u Geçerek Çeyrek Finale Yükseldi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F203bdeea-1dd5-4c5e-ba66-ee5ac207e142.jpeg
DÜNYA

Trump, Giuliani’ye Özgürlük Madalyası Veriyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!