Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

7c55caa225ade52740cb2eef23a305b83f0dae08.jpeg
SPOR

NRL’de Son Hafta: Finaller İçin Kritik Mücadele!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd0f9917a-b882-4af4-9b73-f80f65f16e5d.jpeg
EKONOMİ

Yeni Vergi Reformu ile Avustralya’ya 4000 Dolar

a60f2add3cecbacae68a0945959543f7548f498a.jpeg
SPOR

Snoop Dogg’un AFL Finalindeki Rolü Tartışmalı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fac220c91-30a9-4e9e-827d-d37a605bcb51.jpeg
SİYASET

E-Bisikletler İçin Güvenlik Yasası Yolda!

9bd28c83660d64dc1d9733f5e4e915d6c865ddcb.jpeg
SPOR

Piastri, Webber’ı Geride Bırakmaya Hazır!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fbaec669f-77d7-453f-b0fc-831e402df464.jpeg
EKONOMİ

Yatırımcılar, Vergi İndirimiyle Milyonlarca Kayıp!

14b3df462cda84202fb1678cb85de55137908e0d.jpeg
SPOR

Nina Kennedy: Hedefler Değişti, Mücadele Devam!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1d69417a-2500-4b50-a1a4-6897ff3c6674.jpeg
DÜNYA

Avustralya, Endonezya Seyahatlerini Uyararak Değiştirdi

763d339e907b57a8c9c071ec7afbfae1809a3a4e.jpeg
SPOR

Djokovic, Ağrısına Rağmen Çeyrek Finale Yükseldi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcbfda8c2-8d52-49ac-9b81-2a89b5cf5069.jpeg
SİYASET

Gold Coast’ta Tram Projesi İptal Edildi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!