Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

5c21763d92aa7e563dba91d53dad0c3414f39cb6.jpeg
SPOR

Liverpool, Isak’ı Rekor Ücretle Kadrosuna Kattı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9a3fb57e-9a0d-4fad-9495-93b21b0b42f5.jpeg
DÜNYA

İnsanlık İçin Gaza’ya Yolculuk: Greta Thunberg

3782ad95e78e1fcc312a158f614fb05f04abe7c0.jpeg
SPOR

Taylor Townsend, US Open’da Tarih Yazdı Ama…

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8f1523e7-1850-49ae-940d-d9a4c8f81767.png
DÜNYA

Afganistan’da 6.0 Şiddetinde Deprem: 9 Ölü!

fd7aa48a43c685a1bf02d235c46d8ccfaefa299d.png
SPOR

Alcaraz, US Open’da Arkadan Vuruşla Tarih Yazdı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fabf75a9b-1022-41ed-a499-a0762a638a92.jpeg
DÜNYA

Xi ve Modi: Dostluk Mesajı ile Yeni Bir Dönem

b85310fcb2fdbed6b6a6ace2695bf11ba68e4e19.png
SPOR

Ragbi Oyuncusu Cinsellik İddiasıyla Atıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9d71870d-dbd0-4e31-bc32-1e18f30f0cef.jpeg
DÜNYA

Giuliani, Kaza Sonrası İyileşiyor: Durumu İyi!

b48353d63d2809b3e5e2fac5f4700ffa78ca2ae3.jpeg
SPOR

St Kilda, Jack Silvagni için büyük teklif yaptı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F655b0c9b-356d-4713-b21d-567dc83cd53b.jpeg
DÜNYA

Rear Window: Gerçek Cinayet ve Sinema Üzerindeki Etkisi

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!