Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

0645f0d14b4063beec09749f1f6b7113da96139f.jpeg
SPOR

Lisa Weightman ve Jessica Stenson’dan Duygu Dolu Sarılma

fde48c378748b1355e3b301cac981b086ec8a64e.png
SPOR

Zverev’in Grand Slam Çilesi Devam Ediyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9cd85495-4bfd-4447-9a9f-6612bcfebcdb.png
DÜNYA

Tilburg’da Kızıl Saçlılar Festivali Coşkusu

0fde57ceed2ac94819474f6e8dd9e3f6f3f0e0dc.jpeg
SPOR

Sharks’tan Dramatic Comeback: Altın Nokta Zaferi!

e66c37e9058dbbeaaa0c6fea92bb3fa79bb3bbf5.png
SPOR

De Minaur ve Riedi, US Open Çeyrek Finali İçin Savaşacak

9ef567a278c3e0228e141868b01f0c7f07ce3c34.png
SPOR

Ostapenko’dan Townsend’e Eğitim Açıklaması

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F97424913-3b54-45fa-b4da-976cf68da64a.jpeg
SİYASET

Chicago’da Trump’tan Gelen Göçmen Operasyonuna Direniş

16efd121dd95035f63442db8a5b797fb8f4d509e.jpeg
SPOR

Broncos’un Savunma Sorunları Maguire’ı Kızdırdı!

bc5bbb56c32419cf2fa0d58688ae5120f6e17af2.jpeg
SPOR

Nestory Irankunda’dan Şaşırtan Serbest Vuruş Golü!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe3a326d7-bdf3-40be-922c-abfd504cbe68.jpeg
DÜNYA

1854 Londra Kolera Salgını: Ölümcül Etkileri

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!