Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F89c9cfd1-f2ff-46ab-8c01-3627c891c77e.jpeg
SİYASET

Thailand’da Başbakan Paetongtarn Görevden Alındı

05dbebd1b3a47356575ad92b33d7f9e458533e40.jpeg
SPOR

Mourinho, Fenerbahçe ile yollarını ayırdı!

bc4576a5b288f421188f9681a4ee69566c353bd3.jpeg
SPOR

Bunker Kararı, Warriors’ın Umutlarını Kırdı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdeb52d6e-2672-46f7-9262-c11e17b92da7.jpeg
GÜNDEM

Victoria Polisi: Protestoları Erteleyin Uyarısı!

237a76447a0b15ff65e73602676c6e80785ae3ba.jpeg
SPOR

Kiraz’ın Sakatlanması Bulldogs’u Sarstı!

fcd631019122e1216be147434718b41ffc050fcd.jpeg
SPOR

Western United, İflasla Mücadelede Umut Arıyor!

486c24e06fb6bf179fd358a006451fd618136a77.png
SPOR

Archie Wilson’un Debutü: Nebraska’da Zafer!

fbfc995a1b300a2908563f1e91e7ea66f72916fd.png
SPOR

Tsitsipas, Altmaier’e Yenik Düşerek Eleştiride Bulundu!

19d7e2c05fbd5c315afd968f11d9ee8dc1848559.jpeg
SPOR

Norris: McLaren Stratejisi Değişmeyecek!

bcd76c4b947d41063c0255cf30ba97353d53ea1d.jpeg
SPOR

Petaia, Rugby Dünyasına Dönüş Yapıyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!