Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2b22f1a8-cd52-46b8-aa94-acf105d859f9.jpeg
SAĞLIK

Astım Tedavisinde Yeni Dönem: Dupixent Uygun Fiyatla!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F21abfd05-aa2d-4fab-be15-981b0127c795.jpeg
EKONOMİ

Westpac’tan 5% Altı Sabit Faiz Dönemi!

f2230b124e7bd4fdb22b163f2387875076ddb973.png
SPOR

Kasatkina, Zorlu Maçta Osaka ile Karşılaşıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F03672845-89d1-4c49-8330-63ac33b729cd.jpeg
DÜNYA

Florida’nın ‘Alligator Alcatraz’ı Boşaltılıyor!

fcecda3df6819082fea508e26b52d5cad5c87113.png
SPOR

Mal Meninga, Newcastle için Holbrook’u Destekliyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa8324c63-54cb-4801-81af-eeb35904c602.jpeg
DÜNYA

Haiti’deki Çetelerle Mücadele İçin Yeni Güç Kuruluyor

7e87ba9ba4a378b7eec6fffe6fb0c266654ca550.png
SPOR

Gold Coast Suns: Çökmekten Final Yolculuğuna!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F226bc3ee-2ec4-4218-b002-79d836cb702c.jpeg
SİYASET

Katter’ın Gazeteciye Saldırısı: Tepkiler Büyüyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fad10c601-cf50-4023-b169-c8886e3e30b4.jpeg
DÜNYA

Florida’da 2025’in 11. İnfazı Gerçekleşti!

a21d4f01fea5e71f400e96017135f1db94b27bcd.png
SPOR

Hull, Diamond League’de Son Anlarda İkinciliği Kaybetti

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!