Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

228c0ac572f0cd2aa7a52b4187bc59588c141864.jpeg
SPOR

Piastri, McLaren’da Pole Pozisyonunu Kapdı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5683f0b7-f543-44a9-9de2-caf6c89b29ae.jpeg
DÜNYA

Ukraynalı Milletvekili Parubiy, Lviv’de Vuruldu!

c2bc945639411790ca4f795b5feae90ab9a29fd5.jpeg
SPOR

Amorim: Fernandes’e Güvendim, Penaltıyı İzlemedim!

f32c07a1fdb2097591bd07b7c091d36a4659f4b4.jpeg
SPOR

Broncos’tan Dramatik Zafer: Cowboys’ı 38-30 Yendi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc9fb7910-1a01-4169-9347-60454de3233a.png
SİYASET

Perakende Çalışanlarına Yönelik Şok Edici Şiddet

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3945ca06-6234-4425-90ee-8f0b8e32aa9f.jpeg
GÜNDEM

Kocası Kazada Hayatını Kaybeden Kadının İflası

139675346a79ededbba1a66325575662bf19b252.jpeg
SPOR

Raiders, 35 Yıl Sonra Tekrar Minor Premiyer!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F71d11f28-6444-4da3-92a7-85e42f1dbc3a.jpeg
GÜNDEM

Melbourne’da Sanal Golf Şampiyonası Heyecanı!

a5034991c2720e8901baa8ad625365be40f2deb0.jpeg
SPOR

Manly, Dragons’ Karşısında Güçlü Bir Zafer Aldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fac8ad0ba-44a0-47cc-8711-31c7f3381420.jpeg
DÜNYA

Trump, Harris’ın Korumasını İptal Etti!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!