Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

a3520da736fff28739ecb2adb1d61de9f8c56a96.jpeg
SPOR

Szoboszlai’nın Büyüsü, Liverpool’u Zaferle Taçlandırdı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6f93f6ab-18d8-4fde-8003-c218446865e0.jpeg
SİYASET

Yaş Doğrulama: Çözümde Tek Tip Yok!

7382984c8c74daf2802f4815d5d7f33a49559ca9.jpeg
SPOR

Norris’in Kaza ile Piastri’ye Zafer Yolu Açıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8181a8f7-da9f-4818-8468-220b5939c2f9.jpeg
DÜNYA

Husilerin BM Ofisine Baskını: Gerginlik Tırmanıyor

46468bf1d3f8dfbc8cfeddbe71139d2d3405b2a6.jpeg
SPOR

Kaufusi, Yüksek Vuruşla Cezadan Kaçmaya Çalışıyor!

91e3ee0dc88df50c2af7f88575f3fb0491218318.png
SPOR

Titans, Jaime Chapman ile Finallere Hazırlanıyor!

5ed89f18f84c5340d9cfc6e5fb734dd633558592.jpeg
SPOR

Dolphins, Titans’ Heyecanlı Derby’sinde 36-30 Kazandı!

76a1147d6c8584cbd5ba57866e320369ecd4336b.jpeg
SPOR

Jordan Ridley, Brisbane’ye Transfer İçin Israrcı!

8bcfd79ee4e23806464f023cfc0b6c4910497e4f.png
SPOR

Bailey Smith’in Açıklaması: Kimliğini Kaybetmek

ae903a544ceaa24f2ac42c3504960d1ae088a434.jpeg
SPOR

Trindall’ın Ayak Burkulması, Sezon Sonunu Tehdit Ediyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!