Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

01145cab336d3621f3d8e7a385c0637e02f5ba4f.jpeg
SPOR

Amorim’in Kâbus Gecesi: United Tarih Yazdı!

3f915d44514781e77f0a6dbbc829f019e7082b43.jpeg
SPOR

Michael Cheika: NRL Koçluğu İstiyor, Reds’e Hayır!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F167bf504-a9f0-40d8-a227-8381cdc64383.jpeg
SAĞLIK

Avustralya’da Anne Sağlığı İçin Acil Reform Çağrısı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F68bb0d75-f547-4f83-aaa2-53325fd1260a.png
SİYASET

Troy Bell’in Siyasi Kariyeri Dolandırıcılıkla Sona Erdi

00b6fa9fdcf0fe38442bfdd57eabf0a1ac75a09f.jpeg
SPOR

Regan Smith: Kaylee McKeown ile Rekabet Zorluğu

dc2b04ba76668089eb0d52c599dd30b4850e2128.jpeg
SPOR

Roosters ve Storm: Final Savaşında Neler Olacak?

6682e4ad6f625d399e8cf0b6fe5de25fe6b71e23.jpeg
SPOR

Reynolds Yine Sakatlandı, Broncos’un Şansı Azaldı!

53339ddef079283f08f0201b920de9ed798ada56.jpeg
SPOR

Pete Samu, Wallabies’e Dönüş Yaptı!

81797a590c6c942a87fa5a7e54b04d1e9a901822.jpeg
SPOR

Jess Fox, böbrek tümörünü atlattı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fab80106e-4be8-48b0-aead-790b873d51ed.png
SİYASET

Katter’dan Gazeteciye Şok Tehdit!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!