Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

2dae315b2ce3f1240aa51ba05bc85f272fadcd94.jpeg
SPOR

Curnow’un Geleceği Belirsiz, Hird Endişeleri Giderdi

2f12a3f0582bc9ab15887a0a90fe28ae2e9d5342.jpeg
SPOR

Popyrin ve Joint, US Open’da İkinci Tura Yükseldi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdce68404-f860-4d9d-85de-e7712807dd99.jpeg
DÜNYA

ChatGPT, Genç Adamın İntiharında Suçlanıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8a4cc3b6-4779-4163-b2c6-baf8114c6d48.jpeg
DÜNYA

Stevie Ray Vaughan’ın Trajik Helikopter Kazası

bbf00723d58e7a47e6336a5d331590696a73eab8.jpeg
SPOR

O’Brien ile Newcastle’da Yeni Bir Dönem Başlıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6d068c45-26e0-4c43-9d8f-8ba4dd2f0dbd.jpeg
DÜNYA

İsrail Hastane Saldırısında 20 Kişi Hayatını Kaybetti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F93b1a9cb-f46a-4c87-aa3b-b6f499a76a94.png
SİYASET

Iran’dan Avustralya’ya Sert Tepki: ‘Zayıf Politika’

91e9917529a499fae08551adba8eaac17c9c7355.png
SPOR

James Hird: West Coast’a kolay çıkış verilmemeli!

ea7a5d5843ff80a322291d093487c875ba9128b3.jpeg
SPOR

Lachlan Kennedy Dünya Şampiyonası’ndan çekildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3c4d4db6-9258-43bb-8db6-7780b26a8b9c.jpeg
EKONOMİ

RBA’dan Bir İyi Haber Daha: Faiz İndirimi Bekleniyor

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!