Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

42676fd6a4885b8bee7059ea78c8c962e385fc17.jpeg
SPOR

Brandon Smith’in Dava Süreci: Bahis İddiası Şokta!

19262fa4d42d8e68219b652dab080e9c8bfb8840.jpeg
SPOR

Josh Hannay: Titans’ın Yeni Koçu Olma Yolculuğu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F13a85c5c-69d9-42ac-870c-9144b07ee809.png
GÜNDEM

Eski TV Konuğu, İki Polisi Vurarak Kaçtı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa578260b-d2f2-4593-8775-9737f054d63c.jpeg
DÜNYA

Avustralya, IRGC’yi Terör Örgütü İlan Etti!

07ad509f64f89ae1e823fb0351182bcb911c25bb.jpeg
SPOR

Will Skelton, Wallabies için Bledisloe Cup’ta geri dönebilir!

56e4eba08e545e4f3cc67880923de7b30941a93f.jpeg
SPOR

Jack Silvagni, Carlton’dan Ayrılıyor!

8adaca986322e4ed71b6346b229f33abe2432dcf.jpeg
SPOR

2 Milyon Dolarla Şampiyonluk Zor mu?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6b822aa4-1058-4f1c-aff5-cc0f96327a55.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Şok Hamle: Fed Üyesini İşten Çıkarıyor!

7b9cda8679741849eebfa68572793bb758757251.jpeg
SPOR

AFL 2025: Dört Takım Kadroda Dominasyon Kurdu!

c6507c89a7c7d4d168b2fa7cdb581ec145a4b4e3.jpeg
SPOR

Harley Reid, West Coast’ta 2028’e Kadar Kalıyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!