Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F812ffa60-f3e7-40c9-b90f-50bc55ff9035.jpeg
DÜNYA

Kilauea Volkanı Yeniden Patladı: Lav Fırtınası!

76f1ae61c33e02fd80a53b9c2142927e040896ed.jpeg
SPOR

Broncos’tan Şok Bumper: Sauaso Rapor Edildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0223d280-4d4c-4faa-be05-d59846633688.jpeg
DÜNYA

Emine Erdoğan’dan Melania Trump’a Çocuk Çağrısı

f3b1816ec7278619df0b994ad0cbee2182f7f21c.png
SPOR

Wallabies, yaralı kadrosuyla Springboks’a yenildi!

d3c1717ff2ae5ab94f438c7812d0266c24a17ea0.jpeg
SPOR

Güney Afrika, Avustralya’yı 30-22 Geçti!

bf5273bb2b3be0b8582564195eb2f26ea73e153a.jpeg
SPOR

Cherry-Evans 350. Maçta zafer, anılarla dolu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fff69274e-84cf-4698-8eb0-5a70fbda3dd7.jpeg
DÜNYA

Turistleri taşıyan otobüs devrildi: 5 ölü!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4a34797d-a2a9-4965-8f61-9d7174f52dc0.jpeg
DÜNYA

Emulex’te Sahte Basın Bülteni İle Kriz!

540d175ced871e7800b04840b78a5288f27534af.jpeg
SPOR

Avustralya, Samoa’yı 73-0 ile mağlup etti!

6212ad787e2efc1ae51d3e735bc2757cab8d4806.jpeg
SPOR

Nawaqanitawase’den Cennetten Gelen O Harika Pas!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!