Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

b014f88b5d310ab4fe4e6b04d6664814abcfa1b9.jpeg
SPOR

Fernandes’in Penaltı Kaçışı, Hakemle Çarpıştı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0ff4c8a7-73a6-4ff6-8479-605bce8bfb19.jpeg
DÜNYA

Uçak Kazası: Aaliyah’ın Son Endişeleri Nelerdi?

ca9781abec0e34218e91f456c31ae632e0a92de0.jpeg
SPOR

Ntlabakanye’nin Pozitif Testi, Rugby Dünyasında Şok!

f55260632d9871861d5bb68cee26081c515b6363.jpeg
SPOR

Tallis, Kangaroos’ta Yardımcı Koç Olabilir!

9de0cc1171872ab40bb49f0dd6a0fbf04df50bc2.jpeg
SPOR

Fremantle Dockers, 2025’te Finallere Dönüyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1556f7e2-b1ea-406f-8b11-94eb3eeeaf6e.jpeg
DÜNYA

İsrail Hava Saldırıları Yemen’i Vurdu!

7c198f1d814eb73bae4289d9910f6c81c6cf88fc.png
SPOR

Taylan May, 2005’teki Anları Yeniden Yaşattı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F477c4de4-030b-43a4-beb9-fed264478b06.jpeg
DÜNYA

Gaza: Hayalet Şehirde Hayatta Kalma Mücadelesi

72a16233476b67b849db192d34e3f450d5e41425.jpeg
SPOR

Brisbane, Hawthorn’u Geçerek Üçüncü Sırayı Aldı!

d3b9f028adfa669e4340812e0ea8b909368dda57.png
SPOR

Avustralya, Güney Afrika’yı 276 Runla Yendi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!