Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

d026b888643c3c29946f7f4aee10da4240436446.jpeg
SPOR

Willie Rioli, AFL’den 30 yaşında emekli oldu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcb9b46a7-f1e5-4893-8814-f4c6caafd0ab.jpeg
SİYASET

Güney Avustralya’da Çiftçilere Kuru Hay Desteği

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F02374c18-f65c-47ab-8c4b-b0c164d5ec77.jpeg
DÜNYA

Gazze Hastanesine Saldırı: 4 Gazeteci Hayatını Kaybetti

aa43975880b8077fac0c344bb24ee77450fda5ad.jpeg
SPOR

Roosters, Dolphins ve Sea Eagles Playoff İçin Yarışta!

ccf96cc2238a3a81dab764178c15397b8a7824a9.png
SPOR

Medvedev’in Çılgın Geri Dönüşü: Fotoğrafçı Krizi!

f311577d806728cad6850dbc742f880ef680bf71.png
SPOR

Snoop Dogg Grand Final’dan mı çıkarılacak?

432747f2d08e83c1f4f63437a9ee1175ccab2e44.jpeg
SPOR

Nottingham Forest’ta Nuno Espirito Santo Krizi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd2674896-0c36-4dd5-9f2a-048ae9dc73b1.png
SİYASET

Albanese, Avusturalya’nın Vergi Sistemi Üzerine Açık

fba9a297b40d7486236c7c589763d93bc9326978.png
SPOR

NRL’de Zorlu Mücadele: Son İki Hafta Heyecanı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1998f664-796a-4010-b139-13d39ead6b1f.jpeg
SAĞLIK

Maryland’da Et Yiyen Parazit Vakası Tespit Edildi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!