Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Faf6f9ab0-3c6c-4501-b51c-2486d9ceb9f0.jpeg
DÜNYA

Jordan ve Bryant Kartı 12.9 Milyon Dolarla Satıldı

4ed84304f51cd7f62c1a7af0ce3abdfdc21f84ec.png
SPOR

Titans’da Değişim: Hannay Zorlu Göreve Başlıyor!

35678e38400398138bb615b4284265bc9defddcb.png
SPOR

US Open’da Taraftar Krizi: Moutet’e Tepki!

af2bbe18aa32b7db3c6f192230b2fa614b141d7c.jpeg
SPOR

Des Hasler Titans’tan Ayrılıyor: Son Sezonu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F01d6b28a-adfa-4b6f-9585-5790aa4cd8aa.jpeg
DÜNYA

Labubu Çılgınlığı: Taklitler Gerçekten Popüler!

4f186770058571b3935d6b1db019e0d770096fd1.png
SPOR

Edwards’ın Form Düşüşü Penrith’i Zora Soktu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F20015f3d-8668-45a1-ad74-1b3b5428b9ed.jpeg
SİYASET

Çalışanlar Haklarını Kullanıyor: ‘Bağlantıyı Kes’!

208fb20ac72a51e8253be1d374d539e31a1e2d78.jpeg
SPOR

Filipinli Alexandra Eala’dan Tarihi Zafer!

ab768a482de3d38a644bc0f06875c1b31636aaa9.jpeg
SPOR

Reece Walsh’ın ‘şakacı’ asisti tartışma yarattı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7b6bb869-f847-4f07-962c-71e506c08780.jpeg
SİYASET

Trump’tan Askeri Müdahale Tehdidi: Şehirler Hedefte!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!