Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4acb74ed-7ef5-4a7a-9eaa-df7825c49118.jpeg
SİYASET

Alan Jones’tan John Laws’a Anlamlı Veda

271392d8dd1910ceba0a3dec15e9b30efb5b14bb.jpeg
SPOR

Nic Lynagh, Queensland Reds ile anlaştı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F10d36902-7ca0-4845-9771-e37ecdc3f8e1.jpeg
DÜNYA

Kilauea Yanardağı’ndan Devasa Lav Patlaması!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb80c1860-eb44-47aa-80ac-043b82d7bdae.jpeg
SAĞLIK

Yıkanan Tavuk, Gıda Zehirlenmesi Riskini Artırıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9c91ae6b-e81d-40b7-89da-5a6bc4b47741.jpeg
DÜNYA

Edmund Fitzgerald: Gölün Gizemli Felaketi

41fe4ec73e2217a99f084f49d7a731f4a2a46ea5.jpeg
SPOR

MCC’nin Yaşam Boyu Yasak Kararı Gözden Geçiriliyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F73934028-2649-426d-bf67-24a673618d79.jpeg
SİYASET

Avustralya’dan Çocuklar İçin Sosyal Medya Yasağı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F14d35571-d37a-4791-88e1-df716d2af032.jpeg
DÜNYA

Avustralya Büyükelçiliği Manila’da Kapandı!

038f000eef7e98a99fb3de4e48e0ece371be76ec.jpeg
SPOR

Manchester City, Liverpool’ı 3-0’la Geçti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe59cadac-54e1-4664-84c3-26d9ba3a2c94.png
SİYASET

John Laws’a Devlet Töreni Mümkün Mü?

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!