Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

145eff97bef03b5159b2f8dd9e91e8ecfd918c31.jpeg
SPOR

Maxwell’ın Hataları, T20 Maçını Bitirdi!

pickerimage.jpg
SİYASET

Koalisyonun Gücünü Koruması İçin Zorlu Görev!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fff8492bb-93b8-4ca3-a08b-7d5bf4ff8717.jpeg
GÜNDEM

Victoria’da Çiftçiler Madencilikle Savaş Açtı!

2f4e6a28c89a5420ffa18ff6bd8daf0d425da6ac.jpeg
SPOR

Cameron Green, Ashes’te Waugh gibi parlayabilir mi?

7d87e50169bf270b17184b6251c7e88524cef6f2.jpeg
SPOR

Tino’nun Geleceği: Bulldogs İlgisi Yok!

f845e8418366bb46366fe0eef49274b903f22c11.png
SPOR

Brezilya GP Öncesi Fırtına Tehlikesi ve Piastri Şansı!

7bedf2bf15550a1641642a633ba9ba6e748bbb83.jpeg
SPOR

En Uzun Basketbolcu Tarihe Geçti!

663a4163593d81803b964ae2c10288805ad39060.jpeg
SPOR

Rugby Rivalry: Tomkins’ın İddialı Hamlesi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F94290974-6183-4317-b916-93f9bacc3609.jpeg
SİYASET

Eski Senatör Graham Richardson Hayatını Kaybetti

a7e1c10ed2a3478018ae89c462f3c36113e2a942.jpeg
SPOR

Kangaroo Turu: Geyer’in Oyun Zamanı Eleştirisi

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!