Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

51dc4f5b66b5ec2d2df44a08909254043649fc1d.jpeg
SPOR

Wallabies, İtalya’ya Şok Yenilgiyle Döndü!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F54355cb9-5a43-400b-b09c-8c568c96610b.jpeg
SAĞLIK

Yeni İlaçla LDL Kolesterol Düşüşü Umut Veriyor

806b9673f92fbb58c39dddd22bbf24b1baea3f25.jpeg
SPOR

Norris, Brezilya’da F1 Sprint Yarışını Kazandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe4d6881e-39ac-4f76-855a-4af195d1f598.jpeg
DÜNYA

Tampa’da Hızlı Araç Barı Bastı: 4 Ölü 11 Yaralı

71051797461a45634059cfa9b2f32f812d86596d.png
SPOR

Kangaroos, Ashes Serisi’nde İngiltere’yi Süpürdü

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Facaf766a-1b7d-4361-b647-a043922a7217.jpeg
DÜNYA

Ukrayna’da Dron Saldırısı: 3 Ölü, 12 Yaralı!

04db6d5c2e21f202f20f8df7dfe8777cfc7eb469.jpeg
SPOR

Wallabies, İtalya’ya Karşı İkinci Yenilgisini Aldı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5f5d4c49-e021-4549-a4c3-e7ffc1417bcb.jpeg
DÜNYA

ABD Hava Yollarında 1000 Uçuş İptal Edildi!

1a32c1bc2c955068fc2d85daf14a5fb2fbc2a04d.jpeg
SPOR

Kanguru Avustralya, Ashes’ta Temiz Süpürme Yaptı!

SPOR

Blue, Kriket Kazasında Kaybettiği Kuzeni Anıyor

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!