Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

582fb7f05764e43097527b3816599bbb705e4c5e.jpeg
SPOR

Stokes’a Avustralya Medyasından Sert Saldırı!

99d2545c20bafbb64c734d47b274de09d1b01fb0.jpeg
SPOR

Huni, Wardley’nin Zaferini Zorla İzledi!

87d03a2c39b27a0cccd0ea23414a444963ca400f.png
SPOR

Piastri, Brezilya’da Şampiyonluk İçin Hırslı

e2f475c40472f34efd85d46dd3c7f3b5ed3181cd.jpeg
SPOR

Kangaroos’da Değişim Yok, Yeo Dönüyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb1996532-50a3-4adc-9a36-a76d275d2ffd.jpeg
DÜNYA

FIFA’dan Barış Ödülü: Dünyaya Umut Işığı!

c1e7e023cff260c4130745533f545a92bf224ea8.jpeg
SPOR

Avustralya Kış Olimpiyatları Kıyafetleri Tanıtıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F49d3406f-00f5-4bce-9a23-3ce057808dd2.png
DÜNYA

Sheinbaum’a Saldırı: Kadınların Sesine Dikkat!

a6f17248dc38bb70fd7646d17515a1341a41e915.jpeg
SPOR

Eli Katoa’nın Durumu Stabil, Dua İstendi

0bf7c7fd90c87d143ec35b398c3a7661e7eeb1e7.jpeg
SPOR

Brad Arthur: Ayrılışım Gelişim İçin Gerekliydi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff496d950-b14f-4a15-832f-1bf9c4999754.jpeg
SİYASET

Avustralyalılar, Trump’ın Amerika’sıyla Uyumlu Değil!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!