Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2e68e0df-b72f-45ec-9383-f0b5d2065e60.jpeg
SİYASET

WA’nın GST Anlaşması İçin Rekor Reklam Hamlesi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa0572997-6aff-449d-aff1-35906e3a4314.jpeg
DÜNYA

Uttawar’da Zorla Sterilizasyon: Korkunç Gece

ea528d262ebfd2af9c72fadbc3a0a62ff480ab58.jpeg
SPOR

Titans’da Koç İhtilafı: Parker ve Frizelle Tartıştı!

SİYASET

Priya’nın Yasası: Kaybı Unutulmaz Bir Mücadele

b80011c0d3908c15c1029983f20f6f2e6daa2f0e.jpeg
SPOR

F1 Şampiyonası’nda Motor Ceza Tehdidi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc998fb20-f309-4ac4-99cf-a4b3815326c5.jpeg
SİYASET

New York’un En Genç Belediye Başkanı Mamdani!

c7d169f908544a6c8773abd6223de5ccafddda5d.jpeg
SPOR

Waugh’dan Konstas’a Tavsiyeler: Güçlü Dönüş

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6d761850-cce0-4599-af6e-c7c06d305baa.png
SİYASET

South Australia’da Damga Vergisi Tarih Oluyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F834e8d7d-e33b-4f14-87f7-90ec9ae280f8.jpeg
SİYASET

New York’un İlk Müslüman ve En Genç Belediye Başkanı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3b8ae8d4-93ee-45a1-928b-6b496a6e7142.jpeg
GÜNDEM

50 Yaş Üstü Toplulukta Elektrik Faturaları Şokta!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!