Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F834e8d7d-e33b-4f14-87f7-90ec9ae280f8.jpeg
SİYASET

New York’un İlk Müslüman ve En Genç Belediye Başkanı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3b8ae8d4-93ee-45a1-928b-6b496a6e7142.jpeg
GÜNDEM

50 Yaş Üstü Toplulukta Elektrik Faturaları Şokta!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1cff573f-5aa3-482d-9db9-3b25a683e5d3.jpeg
EKONOMİ

Avustralya’da Özel Kredi Sektörü Risk Altında!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffb66911a-5a93-48cb-b034-7f18a01032ed.jpeg
DÜNYA

Londra’da İkinci Kez Yanlışlıkla Salıverildi!

533c46805bae5a683fe294c10f5823a3f5b35f48.jpeg
SPOR

Giddey’den İki Haftada İki Triple-Double!

252f413d763b4a40fe21b06f67bcc35d260b36d1.jpeg
SPOR

Crown Oaks’ta Getta Good Feeling Fırtınası!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0d5770f5-dba4-4708-98e6-e056552172b1.jpeg
SAĞLIK

Çocuklar için COVID-19 Aşısı Daha Güvenli!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdd0e70f8-8e67-4042-975e-a657475f46ac.jpeg
DÜNYA

Tren Saldırısında Kahraman İşçi Hayat Kurtardı

915da46c6691813eaa90b89ae55f68e24402ac64.jpeg
SPOR

Kanguruların Performansı Eleştirildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9facb75d-ba9a-4c97-9e0f-d0b731d6ffd8.png
SİYASET

Avustralya’da 16 Yaş Altı İçin Sosyal Medya Yasağı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!