Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F37d9ae6f-46da-452b-859b-8abfa2acbc60.jpeg
DÜNYA

Afganistan’da 6.3 Büyüklüğünde Deprem!

71c48e1808952895707c13b0e3b7c165213f832b.png
SPOR

Melbourne Cup’ta Yağmur, Jockeyden Esprili Yorum!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F92f974e2-d707-459e-8efa-8a10192b6b1d.jpeg
DÜNYA

Prens Andrew Son Askeri Unvanını da Kaybediyor

e7203c0e8299d3cd54239ca529870cc5806f93ff.jpeg
SPOR

Jarvo, Kangaroos’un Yanında, Gözaltına Alındı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffd5dce81-217a-4ba2-a3d8-9019c307dcb6.png
DÜNYA

Trump, Nijerya’ya Askeri Müdahale Tehdit Etti!

19ec4d35105e9853694e0df1bf9d2844087ac3d2.jpeg
SPOR

Hindistan Kadın Kriket Dünya Kupası’nı Kazandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2504aad8-171a-4a25-adf5-aed52cd8fbd1.jpeg
SİYASET

Trump Yönetimi, İlaç Kaçakçılarına Saldırı Hakkı Buldu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1abe7caf-3680-48ad-a15f-15adfd189c95.jpeg
EKONOMİ

Anne-Baba Desteği Ev Fiyatlarını Nasıl Etkiliyor?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F159b692e-9ecd-4b27-8f77-c15a4af8e379.jpeg
DÜNYA

Hamas, İsrail’e Üç Şehit Hostes Teslim Etti

51ddf54977ec7c6162affab4738024344c90dc03.jpeg
SPOR

Haaland’ın İki Golü, Donnarumma’nın Hatasını Gölgede Bıraktı

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!