Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

51ddf54977ec7c6162affab4738024344c90dc03.jpeg
SPOR

Haaland’ın İki Golü, Donnarumma’nın Hatasını Gölgede Bıraktı

4bd482355169981ff42258adc14097596b702bfc.jpeg
SPOR

Katoa’nın Sağlığı: Woolf’tan Savunma Geldi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F11adfd21-b881-4616-899a-71ed57201b97.jpeg
DÜNYA

Londra’da Trende Kanlı Saldırı: 11 Yaralı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0b2d9f1d-f06a-4e47-b4d3-0a8f7a3fc1c0.jpeg
DÜNYA

Sondra Locke’un Ölümü Neden Gizlendi?

f4da6d5da52d968863a1064eaea952f7a57457ee.jpeg
SPOR

Wolves, Vitor Pereira ile yolları ayırdı!

2b4a7307d0ae2c22040326489a3f3905cf84d732.jpeg
SPOR

Hindistan, Avustralya’yı 5 Wicket ile Geçti!

fe252342090a249d3844d7f9f0f2ef57bccf81d2.jpeg
SPOR

Penrith, Kulüp Efsanesi John Farragher’ı Kaybetti

2ae3caa4171e44e741404981d2b75859daa0286c.jpeg
SPOR

Yeni Zelanda, Tonga’yı Yendi: Tartışmalı Hakem Kararı

7d74e2d399df2bd76241e2a8904864bbd271fbc7.png
SPOR

AFLW Maçında Tansiyon Yükseldi!

57bd541bffea84d745f61523a0a8b1c9c8a6021c.png
SPOR

Melbourne Kupası’nda Hangi Atlar Öne Çıkacak?

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!