Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

815d234a196945d7ed3d75a2e20097cfcefbad6e.jpeg
SPOR

Brown’un Golü Sevinç Getirdi, Ama Yaralandı!

2531b8ca2e745429bbbe8161ea4cdf2289ef4ebe.jpeg
SPOR

2027 State of Origin Yeni Zelanda’da Oynanabilir!

bf3b754724bc2b0c26d7a12b1b2161616a19bf42.jpeg
SPOR

Jillaroos’da Davis Krizi: Final Öncesi Şok!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F80f9d541-1621-4a03-837d-407042c51168.jpeg
SİYASET

Ulusal Parti, 2050 Net Sıfır Hedefini Terk Etti

ba1d3ada60764b36b328f9d33c24c8b7bcc6909c.png
SPOR

Kangurular Seriyi Kazandı, Performans Tartışmalı!

308e46abe65c1bc366953d1f54348e4929242bb3.jpeg
SPOR

World Series’de Gerilim: Bençler Karıştı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F43ab27ba-d94b-47d5-af7a-4d87ef95534e.jpeg
SİYASET

Victoria’da Suç Artışı, Nüfus Göçü Hızlandı!

7f42480ba3320e4d17bbbfa61de5f034ca2a600d.png
SPOR

Buckaroo’nun Kupadaki Şansı: Geçmişten Dersler!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2ad88578-6da2-4462-a879-fd59e2627c47.jpeg
SİYASET

Trump, Nijerya’ya Askeri Müdahale Tehdit Etti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffad931a4-293c-4178-beea-fe9d9fc26c36.jpeg
DÜNYA

Cambridge’de Trende Bıçaklama Olayı: İki Gözaltı

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!