Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

af017e3e1a8ef1fc2d1aff765c20d314b84325e8.jpeg
SPOR

Reynolds: Emeklilik Kararı İçin Zamanı Bekliyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8389eecd-e35d-4ffe-9566-cbbdf4d5e7b8.jpeg
SAĞLIK

Sydney Hastanesindeki Vandalizmde Ölüm Şoku!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb878a88a-c530-431b-b354-4d9a009c96fc.png
SİYASET

Kuzey Kore’den Füze Denemesi, Trump Ziyareti Sırasında!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fda81e525-5b2c-4e7a-bf1e-8e176c454edf.jpeg
DÜNYA

Yüzyılın Mücevher Hırsızlığı: New York Müzesi

33357397197b7fd324cc9a112765e8018370ebcc.png
SPOR

Bobsled Bree, Avustralya’nın Yeni Umudu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F36bca952-2599-48ed-9ab1-0cfff15202c8.jpeg
DÜNYA

Brigitte Macron’un Kızı: Annesi Sürekli Taciz Ediliyor!

d571e8f5319da22b720d784ab9f5f579dbb50a05.png
SPOR

Matildas, Alanna Kennedy’nin Kırmızı Kartıyla Yıkıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4d34862e-56f6-4939-b150-fa98381e7b80.jpeg
DÜNYA

Kasırga Melissa Jamaika’dan Küba’ya İlerliyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F11a246fe-aefc-4fba-a9eb-e07d824f7a12.jpeg
DÜNYA

Trump ve Xi, Ticaret Anlaşması İçin Bir Araya Geliyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffc240cf5-e8a0-49e0-83c6-5654a7cc0d6f.png
SİYASET

Avustralya’nın Sağlık Harcamaları Rekor Kırdı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!