Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc7e6d94f-fcd0-44b1-8266-916d292594dc.png
SİYASET

Albanese’in Tişörtü Kriz Yarattı: Özür İstendi!

e0f112b221bb1532195cc6d944c30a8f4e2a309d.jpeg
SPOR

Avustralya Kriketinde Ashes İçin Son Şans!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1adddf38-3cfb-45e3-9319-7ef633d7bd19.jpeg
SİYASET

Protestler Sonrası Yerli Destek Hattında Patlama!

0baae7897e7568ae98220cc5ec58c94a0fab4ac0.jpeg
SPOR

Essendon’un Draft’taki Şanssızlığı: Duff-Tytler Olmadı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F43d81b8b-4952-4c62-9e29-c30081b81dbe.png
DÜNYA

Bölgede Ayı Saldırıları Artınca Asker Talep Edildi

5ee077fdbd2e85b1e0560c6bdd174354da1cbbcf.jpeg
SPOR

Gout Gout: Avustralya’nın Yeni Sprint Yıldızı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcabe4c36-5a16-46d1-8be4-b624eb8a379a.jpeg
SİYASET

Queensland’da Hormon Blokajı Yasağı Mahkeme Tarafından Kaldırıldı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd5702b44-174d-4587-8d96-0242673651f7.png
EKONOMİ

ABD’deki aşı oranları CSL’yi alt üst etti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2ab094f2-a423-466f-aa66-63ec6daf2f00.jpeg
DÜNYA

Amazon 30,000 İşçi Çıkarıyor: Kriz Derinleşiyor!

8b66ba398ec25216e871ac1ab57971af801f7046.jpeg
SPOR

Postecoglou, Celtic’e Dönüşü Ciddiye Alıyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!