Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2ad88578-6da2-4462-a879-fd59e2627c47.jpeg
SİYASET

Trump’un Üçüncü Dönem Hayali: Gerçek mi, Şaka mı?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F49d14258-5ae3-469e-8776-3ae0500ed22b.jpeg
DÜNYA

USS Nimitz’den 30 Dakikada İki Uçak Kazası!

25019e60d59229fc000be0835d8942fafaa38908.jpeg
SPOR

McLaren’da Favouritizm Mi Var? Piastri Sarsıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4c852b09-4ea7-4102-a812-0a1146656c79.jpeg
SİYASET

Pauline Hanson’ın Partisi Adını Değiştiriyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3ce8cb7a-7e26-4fe8-9062-75dd0de9091b.png
DÜNYA

2028 için Beyaz Saray’da Kim Olacak?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fefde2463-4ebf-4734-beb7-77deac53d594.jpeg
SİYASET

Medicare’de Devrim: Ücretsiz Muayene İmkanı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa507e767-0cbb-481d-a967-2cf038de3cd4.png
DÜNYA

Melissa Kasırgası: Jamaika İçin Tarihi Tehdit!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F151adc48-a72c-49b9-bf5d-35f5d51e951b.jpeg
DÜNYA

Brigitte Macron’a Yönelik Siber Zorbalık Davası Başlıyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9696126b-0e6b-4bfc-90a2-28cbbfb047ff.jpeg
SİYASET

NSW’de 100 Yeni Anaokulu İçin İnşaat Başladı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1a0f0bdc-249e-4444-84d0-2145379f0216.jpeg
SİYASET

Politikacıdan Skandal: Sosyal Medya Tepkisi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!