Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0d8b121c-35c4-415b-8dc7-20c864debf6a.jpeg
DÜNYA

İki Kriket Oyuncusuna Taciz: Gözaltı ve Tepki

97acd7a64397a4c8374174403d0cb4330e90eb6d.jpeg
SPOR

Parker’ın Hayal Kırıklığı: Wardley’ye TKO

0fa897de4e88772c7880525c0c2acd38394d185e.jpeg
SPOR

Utoikamanu’nun Debütü Kısa sürdü: Kaza Sonrası Çıkış!

5bef6fa91b56f0d90be0c1dd95631c4a3fa91a15.png
SPOR

NRL 2027: Dünya Çapında Açılış Planları!

8aba6930a003f8304968ce776f6fcdf2bfc0b796.jpeg
SPOR

Jillaroos, Fetu Samoa’yı 60-0 ile ezdi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7cdb603f-a6fc-4c43-a5da-68ca53d61758.jpeg
DÜNYA

Hatalı Salıverme, Göçmen Protestolarını Tetikledi!

a5d9baaf2b15f9f8742c6a18420964d1ed08c7ea.jpeg
SPOR

Lani Pallister, Ledecky’nin Rekorunu Kırdı!

1fbf4dd65bb324d34e587cda972ead0b67700576.jpeg
SPOR

Avustralya, Wembley’de İngiltere’yi Farklı Geçti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fddc3aa33-8cef-43c3-a98a-531fb4047653.png
SİYASET

Victoria’da Suçla Mücadelede Sert Önlemler Geliyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3172c8ff-1f60-4b20-b771-d5ddeeb3c959.jpeg
DÜNYA

Maduro: ABD Yeni Bir Savaş Üretiyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!