Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc5bc21a1-e13a-4ba8-a0f2-947735d1a31c.jpeg
GÜNDEM

Ita Buttrose: Yaşlanmayı Kucaklayan Bir İkon

80d13f3ac5523063084ea6ba37306e76f05dfc50.jpeg
SPOR

19 Yaşındaki Noah Caluori, İngiltere Kadrosunda!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F109f0b2e-3fa4-416a-8fff-6ff1a26fafd2.jpeg
DÜNYA

ABD Gemisi Trinidad’a Demir Attı, Maduro Tepkili!

17e1a9e01de25a88b2e7f7970a33807069958bd0.jpeg
SPOR

Reece Walsh’ın Duygusal Debüt Hikayesi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F42add5a9-e53d-4167-82db-8083ae09f930.jpeg
DÜNYA

Küba Krizi’nde Dünya’yı Kurtaran Adam: Arkhipov

982e38ee5c29da301595d98d446816635ed0cb3c.jpeg
SPOR

Wolves’ta Pereira ve Taraftar Arasında Gerilim

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc6f9d057-dd30-478b-8f56-80600b557edd.jpeg
SİYASET

Avustralya Hükümeti, AI için Telif İstisnasını Reddetti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff778e703-70e6-4477-af9a-0761147c96a1.jpeg
DÜNYA

Louvre Müzesi’nde 88 Milyon Euro’luk Hırsızlık!

e29faf1bea7eb6a0c20c55e3be30df4212865f43.png
SPOR

Tonga’nın Try Hakkı Çalındı, Smith Şoke Oldu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc48677d9-7ac7-4d0b-8609-1dbb9799e016.jpeg
SİYASET

Albanese, ASEAN’da İş ve Güvenlik Vurgusu Yapacak

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!