Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe84a9318-98e1-45ce-9f4f-4080fb505173.png
DÜNYA

Amazon ve Asya Ormanlarındaki Unutulmuş Kabileler

c3e9657ab11b453c663c7364d8f95bebf20568b1.jpeg
SPOR

Tyrone Munro, Şiddet Suçlamasıyla Süspansiyonlu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb1881b53-58a0-4d57-875d-c1caed5bb58d.jpeg
SİYASET

Telco Ağ Kesintileri Artık Kamuya Açık Olacak!

cee6aae828459710579f01756ad9ffc802a6da4c.jpeg
SPOR

Piastri’nin Koçu: McLaren’de Komplo Yok!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fca9c531d-349e-4d4c-85d3-94e8aaf40ca2.jpeg
DÜNYA

Melissa Kasırgası: Atlantik’in En Güçlü Fırtınalarından Biri

cbeeac5470bf3a9ffffe168f4de586ce1561640d.jpeg
SPOR

Khawaja, Renshaw ve Labuschagne’e Destek Verdi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6939d0c6-9160-41ff-afb3-77ee6a2ee182.jpeg
DÜNYA

Balıkesir’de 6.1 Büyüklüğünde Deprem!

b9c0dbb8fe3419865fc0b501b229db41ddd0b57f.jpeg
SPOR

Mayweather ve Pacquiao 2026’da Yeniden Ringde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcd526676-7030-4958-8aec-48219f10a267.jpeg
DÜNYA

Wrapped Coast: Avustralya’nın Dev Sanat Eseri

1d6fce5f98dd76558b640eb0096887e69b0bb037.gif
SPOR

1980’ler Yıldızı Brendan Hall CTE ile Savaşıyor

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!