Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F22504fe1-c101-41f9-8df8-351ac43013bc.jpeg
SİYASET

Sosyal Medya Şirketleri 16 Yaş Altını Kapatıyor!

4c5256736518bd7994d8caf56a9caae291349c7c.jpeg
SPOR

Taumalolo’nun Dönüşü, Tonga’ya Umut Olacak!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6b88c5e8-a0b1-476a-9eed-3617c1657cf4.jpeg
SİYASET

Avustralya’da Çocuk Suçlulara Sert Önlemler!

039347af4a7ac5608957ccce92e1ebe19a8f636c.jpeg
SPOR

Buckaroo’nun Melbourne Kupası’ndaki Şansı 50-50!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff8876d06-1889-4d62-8254-fc49b24e3642.jpeg
GÜNDEM

Hastane Karışıklığı: İki Bebek Yanlış Verildi!

bb0ad92ab91673ccb2222c665ff2f26655c85dda.jpeg
SPOR

Martin Taupau: Ayrılışım Bir Kısmet Oldu

ff9a26b008bbcf40d638a204f9845ff8998834d5.jpeg
SPOR

A-League’de Yaralanmalar, Popovic’ten Yapısal Değişim Çağrısı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fea5b35fc-b4aa-44c7-a3e5-2827d58b03d8.jpeg
SİYASET

Nauru’ya İlk Deportasyon Gerçekleşti!

79455b435ca757c7efcc9a853d48d6c31e695fc8.jpeg
SPOR

Trbojevic, Manly için 400 bin dolarlık indirim yaptı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc7e6d94f-fcd0-44b1-8266-916d292594dc.png
SİYASET

Albanese’in Tişörtü Kriz Yarattı: Özür İstendi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!