Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1c95dea920f670c77702808794d196744b693023.jpeg
SPOR

Liverpool Zor Günler Geçiriyor, United Yükseliyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc94d43d6-8625-4ced-8e60-8cffb150ae1d.png
DÜNYA

Louvre’daki Mücevher Hırsızlığı İçin İçeriden Yardım İddiası!

d064d6c540ce46be99448abeac08aea8ef3ddf46.jpeg
SPOR

Reece Walsh’tan Wembley’de Şahane Performans!

1ceddeb6e2e75af35fd7cf5ec5c4f6e3e5d8d676.png
SPOR

Michael Milton: 20 Yıl Aradan Sonra Paralimpik Geri Dönüş

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F24f074e4-00e2-4ef4-bd18-222643186eeb.jpeg
DÜNYA

Trump Asya Turu: Ticaret ve Barış İçin Görüşmeler!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe2adf4c3-ee67-43c6-bc19-1f9c03a611de.jpeg
DÜNYA

Son Av: Eric Edgar Cooke’un Korkunç Suçları

befa8e0d8d040d17be70082e6434006f69f3546a.jpeg
SPOR

Hindistan, Avustralya’yı Rahat Geçti!

52f3040afe557f571f72a1edd973054b457b244e.jpeg
SPOR

Foord’un Golüyle Avustralya’nın Zaferi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F62d49adf-3c06-42f2-91da-846f66cb7bc7.jpeg
DÜNYA

Kamala Harris 2028 için başkanlık sinyali verdi!

e4e1d9e6328b4bfbdc2240abd6ae7f2e5e91e918.jpeg
SPOR

Wallabies, Japonya’yı 19-15 ile geçerek kazandı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!