Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

e4e1d9e6328b4bfbdc2240abd6ae7f2e5e91e918.jpeg
SPOR

Wallabies, Japonya’yı 19-15 ile geçerek kazandı!

99fe3f828f38ef423f1c76c67a02f790720b90ad.png
SPOR

Alana King’den Tarihi Performans: 7 Wicket!

562917f84b15152e6dcb92ae1a54dae0bad6e34a.jpeg
SPOR

Wallabies, Japonya’yı Zorla Geçti: 19-15

34a953c5a2ca6419d630c334db4a74c3cb968045.jpeg
SPOR

Gold Coast’ta Dev Çarpışma: Yarış İptal Edildi!

9dfbb312bfb4bca387005bce241be37ee48c24f3.jpeg
SPOR

Via Sistina, Cox Plate’i Bir Kez Daha Kazandı!

ee251076cc9e0bbbb65ac68e563c9f9ef349d5e5.jpeg
SPOR

Tom Mitchell, Yeni Bir Başlangıç İçin Hazır

9864f657a07b0a7625f3f3281feb4fce13574e2d.png
SPOR

Shreyas Iyer Müthiş Yakalanırken Yaralandı!

b04db738c11523bc174bae5279c17f685dc5745c.jpeg
SPOR

Avustralya, 20 Yıl Sonra İngiltere’ye Gidiyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9e421df9-3f29-4311-b3f1-2d6c921c30ed.jpeg
DÜNYA

Trump, San Francisco’ya Federal Güç Gönderme Planını İptal Etti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F67ac0317-0354-41cc-aa4d-1ceeddaf477d.jpeg
DÜNYA

Reagan Vakfı’ndan Trump’a Sert Tepki!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!