Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fad129341-8333-4134-bec0-16bea00dded4.jpeg
DÜNYA

Charlie Kirk Vurulmasının Ardındaki Şok Olay!

e2a99c923053f2d98cafaabf53dd15dc86d206c6.jpeg
SPOR

Victor Radley’nin Geleceği Mahkeme Sonrası Belirsiz

972d7607cbf52f60a3927bd8018d8db0b0a5daa6.jpeg
SPOR

Genç Yıldız Gout Gout, Dünya Şampiyonası’nda!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9ae7898d-355c-4e78-9141-4266594e7095.png
SİYASET

BHP, Queensland’da 750 İşi Kesiyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F268ca6d0-3c4b-4c0e-85ea-b7b8b77c0496.jpeg
DÜNYA

Avustralya’dan Lübnan’a Seyahat Uyarısı Güncellendi

e596841606a16ced662fa25023dd81d932d1a126.jpeg
SPOR

Postecoglou’nun Eleştirilerle Sınavı Başladı

741134c2dff7145599fe4541cd7dbb51fe31d406.jpeg
SPOR

Lockyer, London Broncos için umut veriyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8d73b257-bca1-4b8e-961c-775eb3d9a12e.png
DÜNYA

Bill Barr: Epstein’in Ölümü Kesinlikle İntihar

6975392ebae940d31c90c39e5a60a6c57454d072.jpeg
SPOR

Tasmanya’nın Stadyum Projesine Büyük Darbe

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3d9dc65e-8bcc-42dd-a116-b32eaad72429.png
DÜNYA

Charlie Kirk’ün Şüpheli Katilinin Korkunç Planı

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!