Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4c4a23a8-ff0c-4d2b-bb94-6e6b1e53d790.png
DÜNYA

Utah’da Charlie Kirk Suikastı: Genç Şüpheli Tutuklandı

9news-image-background.96245abf.jpg
SİYASET

PNG, Bağımsızlığının 50. Yılını Kutluyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F06eeac92-e77a-485a-a49c-3c3e311405e5.jpeg
DÜNYA

Windsor’da Drone Uçuran Adam Gözaltına Alındı!

5b135ab5f0fd221c1f9061a154ea756a5e1fbdad.jpeg
SPOR

Sam Konstas’tan Ashes Öncesi Şok Performans!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1269cf8f-9991-45f1-b5e8-41582261676c.jpeg
DÜNYA

Mahkeme, Luigi Mangione’nin terör suçlarını reddetti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4857de86-440c-4b4e-87e0-0e1064b895ba.jpeg
DÜNYA

Kraliçe Camilla’nın Yokluğunda Tarihi Cenaze Töreni

pickerimage.jpg
SİYASET

Victoria Başbakanı Enerji Projesini Duyurdu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fef07f2e1-cd64-441d-a386-a0beee4a8363.jpeg
DÜNYA

Robert Redford, Sinemanın Efsanevi İsimlerinden Biri Hayatını Kaybetti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F002fb440-4816-4aea-bdfa-24cbb27f4fb6.jpeg
DÜNYA

Gaza’da Hava Saldırıları Artıyor, Kaos Derinleşiyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcd7a885f-bba4-44e5-aea9-cc0808af509a.png
GÜNDEM

Polis Katliamı Öncesi Tehditkar Mesajlar!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!