Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F65b1c856-cebe-46ab-bfde-827de202066a.jpeg
SİYASET

Albanese, PNG ile Savunma Anlaşmasını Hedefliyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1239e2bd-2713-46df-8bc5-f17e913e5bff.jpeg
DÜNYA

Şempanze Congo’nun Sanat Dünyasındaki İzleri

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc7f70f16-ab51-449a-b8a0-57e6c633c50f.jpeg
DÜNYA

Beyoncé’nin Müzikleri Çalındı: Şüpheli Tutuklandı!

a6653a0cd5b35ab17efc8d4a59f61b172c16f72c.jpeg
SPOR

Newcastle Knights’ın Korkunç Sezon Sonucu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F94cbc0e3-dc34-45aa-8ca8-a3415535981e.jpeg
DÜNYA

Tesla’nın Kapı Defektleri Çocukları Tehdit Ediyor!

4b31c5dd49cc63dbff173851021e6e7392a2978a.jpeg
SPOR

Union Saint-Gilloise, PSV’yi Şokla Eledi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc871b46e-42d4-4345-8245-28d76b32a7ff.png
SİYASET

Sydney CBD’de Hız Limiti 30km/h Olmalı mı?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd2aa7ac6-eea3-4be7-abdf-684bc62303bf.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Avustralyalı gazeteciye sert uyarı!

5098ab357c06f33318a9dffaccaadff8279893c0.jpeg
SPOR

Kipyegon, Hull’ü Geride Bıraktı: 1500m Finali

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcb4e498f-e047-4979-90cb-5f4c88a9edce.png
SİYASET

Trump, Londra’da Kraliyetle Buluştu!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!