Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

77b933ca02273ac6229b9e7f9ccc9bf7db23a44a.jpeg
SPOR

Popovic, Genç Yeteneklere Fırsat Tanımıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd0f4c578-ae69-4216-bbe9-eb34d28ea65c.jpeg
SİYASET

Adam Bandt, ACF’nin Yeni CEO’su Oldu!

21387a2d98381505ca0fc73bf296847255184d6e.png
SPOR

Eddie McGuire’dan Arkadaşlık Açıklaması

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7d30adbd-72bd-45a0-ac2e-f52398df5074.jpeg
DÜNYA

İki Çocuğunu Öldüren Annenin Duruşması Başladı

491286eee97afb5975b8840160c52c836f2f0b6a.jpeg
SPOR

Piastri’nin Pozisyon Değişimi F1’de Tartışma Yarattı

fdf57c5978e515f5fbfc76d339302bce79773189.jpeg
SPOR

Hynes, NRL Finallerinde Oynamak İçin Serbest!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2fb59fdf-1dd6-4ac7-b0af-888273005a01.jpeg
DÜNYA

Mass Çekimlere Takıntılı: Annunciation Saldırısı

376b9f901cbc4df5c6d8eba0eb4a34ddc36240ea.jpeg
SPOR

Tommy Fury’nin Triatlon İddiası Soru İşareti!

ba9e4c76e0165f98063c9bf3db3ad848894befbe.png
SPOR

Alcaraz, Sinner’ı Geçerek US Open Zaferi Elde Etti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F503dcb3f-4686-499f-a7de-f83eda45a7e4.jpeg
DÜNYA

Antarktika’da İki Ay Kalan Influencer Geri Döndü

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!