Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

cd60b9c3529af3491dd865eb4f72eac15b34364c.png
SPOR

Jonah Pezet İçin Bellamy’den Büyük Karar Bekleniyor!

709375f18e9b120c01d8f8d76749c922a89c57c6.jpeg
SPOR

Anisimova, Wimbledon İhmalini US Open ile Aştı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Faad41306-d1f7-4073-86d9-fdbb765336fc.png
SİYASET

Eski Hapishane, Yeni Evler İçin Yıkılabilir!

9a9dddbb316cb15aab2c0ca4379eb3fdbfdbf49e.jpeg
SPOR

Dolphins, Raiders’ İkinci Takımını Ezdi: 62-24!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F14225a40-8b40-4254-b01b-9d7230cf2ccd.jpeg
DÜNYA

Rus Saldırısı: Kyiv’de İki Ölü, Hükümet Binası Vuruldu

9e89fa37d71f57184ff8db499e5d04b4e69f2863.jpeg
SPOR

Jesse Southwell’ın Zaferi, Titans’ı Yıktı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe156b381-f2c1-44b4-a9f9-d7735e0587f1.jpeg
DÜNYA

Harry ve Charles’ın Yeniden Bir Araya Gelmesi Mi?

a934062a76a14463c98b1286fe1daf9c57b7ca19.png
SPOR

Nat Fyfe: AFL’nin En İyi Oyuncusu Veda Etti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F73e8dfe1-1de6-4334-af3f-b76a64977547.jpeg
DÜNYA

1.8 Milyar Dolar Powerball İkramiyesi İki Kişiye Çıktı!

2bee12db60d3c008f139887a43cb0d5522fd063d.jpeg
SPOR

Tamika Upton’ın Parlak Performansı Broncos’u Taşıdı

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!