Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

555b02f77fda4766bc4c65420d86e29bacbe5971.jpeg
SPOR

Cam Rayner, Hakemle Tartıştı! İntimidasyon İddiası

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2ee857a7-ed14-4d7b-8bd5-30bc25b922be.jpeg
DÜNYA

Yeni Zelanda’da Kaçak Baba Polisle Çatıştı

e5cd6883fed9e59dd315770eb45e5ff390a54621.jpeg
SPOR

US Open’da Girişte Kaos: Trump’ın Gösterisi!

d536e69bed209a11cfec1a468971a7de4d6049ab.jpeg
SPOR

Knights, Eels Karşısında Tarihi Yenilgi Aldı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4a83f6a8-4ade-4e6c-ac11-b4db88106a36.jpeg
DÜNYA

Yemen’den Fırlatılan İHA, İsrail Havalimanını Vurdu

66b370a3c2c0619cad616d3e4c069890b9739d31.jpeg
SPOR

Alcaraz, US Open’da Sinner’ı Geçerek Tarih Yazdı!

3f45897324ba7956b3ee734fbbdd07e30afb6fcb.jpeg
SPOR

Piastri’den Takım Emrine Tepki: Yarışta Adalet!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1215c4af-1fa0-431e-b1ed-5362e7104c2d.jpeg
DÜNYA

Genç Katolikler İçin Dijital Çağın Azizleri

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F753dfd62-e892-4de0-8106-357cc01fb44c.jpeg
DÜNYA

Japonya Başbakanı Ishiba İstifa Etti!

7c09d736398f3a5ec40e476e16e6712b1f97f66b.jpeg
SPOR

Knights’ta O’Brien Dönemi Sonlandı, Umutlar Yenileniyor

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!